Razvojni programer - Administrator DMS sustava

Zagreb, Croatia

OPIS POSLA

  • Praćenje noviteta na području DMS-a (Document Management Systema)
  • Administriranje  i unapređenje postojećeg DMS-a baziranog na IBM FileNet platformi
  • Integriranje DMS-a s drugim sustavima (npr. ERP)
  • Vođenje projekata ažuriranja i nadogradnje DMS-a novim funkcionalnostima
  • Suradnja s vanjskim konzultantima
  • Sudjelovanje u razvoju aplikacija sukladno potrebama tvrtke
  • Sudjelovanje u drugim projektima iz područja IT-a ili drugih bliskih područja

UVJETI

  • VSS (mag. ing./struč.spec./univ.spec.) iz područja informatike
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje Java programskog jezika

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • Poželjno iskustvo u programiranju te radu s DMS sustavima
  • Poželjno poznavanje programskih jezika PHP i C#
  • Organiziranost i odgovornost
  • Motiviranost za učenjem i želja za dodatnom edukacijom
  • Komunikacijske vještine, kolegijalnost i spremnost na timski rad

ŠTO NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Mogućnost učenja, usavršavanja i napredovanja
  • Strukturirano uhodavanje u posao uz mentora
  • Rad u dinamičnom okruženju i na međunarodnom tržištu
  • Mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molbu i životopis pošaljite do 27.10.2021.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d. u skladu s Uvjetima privatnosti.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji