Suradnik za upravljanje ljudskim potencijalima m/ž

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Za vrijeme privremene odstutnosti djelatnice tražimo osobu na otvorenoj poziciji Suradnika za upravljanje ljudskim potencijalima m/ž:

OPIS POSLA

  • Administrira proces zapošljavanja te priprema dokumentaciju iz domene radnih odnosa (ugovori o radu, raskidi ugovora, disciplinski postupci, odluke, potvrde, prijave i odjave radnika i dr.)
  • Vodi i osigurava točnost evidencija o zaposlenicima u HRM informacijskim sustavima i drugim bazama podataka
  • Organizira, koordinira i provodi postupak regrutacije i selekcije kandidata za posao (administriranje baze kandidata, kreiranje i oglašavanje natječaja, predselekcija, komunikacija s kandidatima, intervju, organizacija testiranja i dr.)
  • Sudjeluje u izradi i ažurira sistematizaciju radnih mjesta, opise poslova i kompetencija
  • Sudjeluje u organizaciji, koordinaciji i provedbi procesa onboardinga, usavršavanja, razvoja, nagrađivanja i praćenja zadovoljstva zaposlenika te provođenju anketa
  • Sudjeluje u planiranju i organizaciji team-building i ostalih događanja za zaposlenike
  • Obrađuje i analizira podatke te priprema sve potrebne prijedloge i izvješća za Upravu iz svog djelokruga rada
  • Prati zakonske i druge pravne propise iz svog djelokruga rada i sudjeluje u izradi internih akata
  • Sudjeluje u timu za rješavanje pritužbi i zaštitu dostojanstva zaposlenika

UVJETI

  • VŠS ekonomskog, pravnog ili drugog društvenog usmjerenja
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u području ljudskih potencijala
  • Aktivno znanje engleskog jezika na razini samostalnog korisnika (B1)
  • Napredno poznavanje uredskih programa (MS Office, s naglaskom na Excel)

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • Iskustvo rada u informacijskim HRM sustavima
  • Poželjno iskustvo i poznavanje propisa iz domene radnih odnosa
  • Poželjno iskustvo u provođenju selekcijskog postupka
  • Visoka razina odgovornosti, sistematičnosti i preciznosti u radu
  • Razvijene organizacijske vještine
  • Samostalnost i snalažljivost u rješavanju problema
  • Komunikacijske vještine, kolegijalnost i spremnost na timski rad

ŠTO NUDIMO

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme do povratka djelatnice s porodiljnog dopusta uz probni rok od 3  mjeseca (očekivano trajanje ugovora do sredine 2023. godine)
  • Mogućnost učenja i usavršavanja
  • Strukturirano uhodavanje u posao uz mentora
  • Rad u dinamičnom okruženju i na međunarodnom tržištu
  • Konkurentna plaća uz dodatne isplate (božićnica, uskrsnica, regres)
  • Sufinancirani topli obrok te plaćeni prijevoz
  • Uplate u 3. mirovinski stup
  • Polica dodatnog zdravstvenog osiguranja – sistematski pregledi
  • Ravnoteža privatnog i poslovnog života
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice za sudjelovanje u sportskim i rekreativnim sadržajima
  • Potpore roditeljima (potpora za rođenje djeteta, dar za dijete povodom sv. Nikole)

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molbu i životopis pošaljite do 17.1.2022.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d. u skladu s Uvjetima privatnosti.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Reci prijateljima za ovaj oglas