Voditelj prodajnog područja (m/ž)

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

OPIS POSLA

  • Održava i povećava prodaju na svom prodajnom području i pri tome surađuje s drugim povezanim odjelima u tvrtci (tehnički ured, otprema, nabava, proizvodnja, kontrola kvalitete, financije i ostali odjeli prema potrebi) u skladu s internim procedurama odlučivanja
  • Zadužen za obradu dodijeljenog tržišta - prezentacija i kontakti, pribavljanje upita i tendera, sudjelovanje u donošenju odluke o nuđenju ponude, aktivna i kontinuirana komunikacija s agentima i kupcima, iniciranje i vođenje pretkvalifikacija kod kupaca
  • Izrađuje ponude i ugovara poslove - odgovoran za pravovremeno obavljanje svih aktivnosti prije izrade ponude, izrada ponudbene dokumentacije i predlaganje cjenovnog nivoa i ostalih uvjeta prodaje, kod izrade značajnih ponuda koordinacija  s ostalim odjelima te Kolegijem i Upravom, vođenje pregovora s kupcima
  • Prati realizaciju ugovora i sve potrebne aktivnosti te dokumente vezano uz realizaciju,  koordinira prijem kupaca pri inspekciji u tvornici, koordinira izradu svih neophodnih dokumenata za naplatu i odgovoran je za punu i pravovremenu naplatu
  • Zadužen za komunikaciju i održavanje dobrih odnosa s agentima i kupcima
  • Prati svoje projekte kroz proizvodnju i vodi odgovarajuću korespondenciju po   ugovornim obvezama s kupcem
  • Redovno i aktivno koristi potrebne programske alate

UVJETI

  • VSS (mag. ing./struč.spec./univ.spec.) iz područja elektrotehnike, strojarstva ili ekonomije
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada u MS Office alatima

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • Poželjno znanje francuskog, njemačkog ili španjolskog jezika
  • Radno iskustvo na poslovima B2B prodaje
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Organiziranost i odgovornost

ŠTO NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Mogućnost učenja, usavršavanja i napredovanja
  • Strukturirano uhodavanje u posao uz mentora
  • Rad u dinamičnom okruženju i na međunarodnom tržištu
  • Mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa
  • Konkurentna plaća uz dodatne isplate (božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade)
  • Sufinancirani topli obrok te plaćeni prijevoz
  • Uplate u 3. mirovinski stup
  • Polica dodatnog zdravstvenog osiguranja – sistematski pregledi
  • Ravnoteža privatnog i poslovnog života
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice za sudjelovanje u sportskih i rekreativnim sadržajima
  • Potpore roditeljima (potpora za rođenje djeteta, dar za dijete povodom sv. Nikole)

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, prijavite se do 17.01.2022.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d. u skladu s Uvjetima privatnosti.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Reci prijateljima za ovaj oglas