Komercijalist u prodaji

Zagreb, Croatia

OPIS POSLA

  • Izrađuje otpremne, carinske i akreditivne dokumente u cestovnom, željezničkom, pomorskom i zračnom prijevozu sukladno ugovornim obavezama
  • Organizira otpremu u cestovnom prijevozu u skladu s ugovorima s odabranim prijevoznicima
  • Izrađuje komercijalne pozive za plaćanje, komercijalne fakture i odobrenja/terećenja
  • Pravovremeno usuglašava i pribavlja garancije za ozbiljnost ponude, dobro izvršenje posla, avans i garantni period
  • Prati naplate od kupaca
  • Izvještava prema državnim institucijama (Intrastat, Fond za zaštitu okoliša, Carinska uprava)
  • Ažurno prati relevantne zakone i propise

UVJETI

  • VŠS/ VSS, smjer ekonomija ili srodni studiji
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Samostalan rad u MS Office alatima

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • Poželjno znanje drugog stranog jezika
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima na međunarodnom tržištu
  • Organiziranost i odgovornost u radu
  • Komunikacijske vještine, kolegijalnost i spremnost na timski rad
  • Motiviranost za učenjem i želja za dodatnom edukacijom

ŠTO NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Mogućnost učenja, usavršavanja i napredovanja
  • Strukturirano uhodavanje u posao uz mentora
  • Rad u dinamičnom okruženju i na međunarodnom tržištu
  • Mogućnost zapošljavanja pripravnika ili apsolventa
  • Konkurentna plaća uz dodatne isplate (božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade)
  • Sufinancirani topli obrok te plaćeni prijevoz
  • Uplate u 3. mirovinski stup
  • Polica dodatnog zdravstvenog osiguranja – sistematski pregledi
  • Ravnoteža privatnog i poslovnog života
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice za sudjelovanje u sportskih i rekreativnim sadržajima
  • Potpore roditeljima (potpora za rođenje djeteta, dar za dijete povodom sv. Nikole)

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, molbu i životopis pošaljite do 8.12.2021.

Prijavom na ovaj oglas pristajete da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije i zapošljavanja u Končar D&ST d.d. u skladu s Uvjetima privatnosti.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi uključivanja u daljnji selekcijski postupak.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji